Spoznajte meet meat

 Meet Meat Restaurant & Bar

Za značkou Meet Meat stoji tím ľudí, ktorých dala dokopy spoločná vízia. Túžili sme priniesť do Petržalky miesto, ktoré pomôže posunúť lokálnu gastronómiu opäť o kúsok vyššie. Nechceli sme vytvoriť len ďalšiu „reštauráciu“. Baví nás robiť veci „inak“ a usilujeme sa 

o čo najvyššiu kvalitu namiesto hľadania kompromisov. Chceme byť reštaurácia na ktorú sa môžete spoľahnúť. Veríme, že sa vám bude u nás páčiť a pokiaľ nám budú sily stačiť budeme pre vás prinášať len to najlepšie.  Všetci ste u nás srdečne vítaní!  

Reštaurácia ako žiadna iná

O čom je Meet Meat?

Usilujeme sa o jedinečné zážitky, preto je naša ponuka steakov je veľmi obšírna a zaujímavá.  Ponúkame steaky nielen v mokrom klasickom zrení, ale špecializujeme sa aj na steaky ktoré poznáte pod označením Dry Aged, čiže tak veľmi populárne suché zrenie.

No naša reštaurácia nie je len o steakoch, ale aj o rôznych iných chutných jedlách. Poctivých polievočkách, našich domácich cestovinách, ktoré každé ráno vyrábame z jedinečnej múky z mlynov Pivetti. Veľký dôraz tiež kladieme aj na krémové rizotá, ktoré tak milujeme a preto ich pripravujeme zo vzácnej ryže Vialone Nano z Piemonu. Veľmi sa tešíme na tie rána, keď kuchyňu prevonia čerstvo upečený kváskový chlieb od nášho pekára. 

Keď vidíme tie čerstvé suroviny, ktoré čakajú na spracovanie, keď sa stretneme ako partia ľudí ktorým sa naozaj chce, je to naozaj magické a vy si môžete byť istý že ste prišli na to správne miesto k nám do Meet Meat.

Najnovšie v médiach

▲ StartitUp ▲

Petržalské Meet Meat je novým rajom mäsožravcov a milovníkov kvalitných steakov

„Meet Meat“ je šarmantná slovná hračka, ktorú môžeme preložiť do slovenčiny ako „Stretnite mäso“  Vnútorný priestor je rozdelený na dve časti – reštauračnú a barovú. Je to veľmi šikovné…

▲ Kávičkári.sk ▲

Objavte s nami Meet Meat – Miesto kde steak dostáva nový rozmer

Áno, vieme, že doba je rýchla. Že ste pohltení pracovnými povinnosťami či rodinnými záležitosťami a nezostáva vám veľa času pre seba. Vieme, že sa všetko snažíte robiť stopercentne a najlepšie ako viete. A práve preto to skúsme. Skúsme sa na…

▲ Bratislavké noviny ▲

BEDEKER GURMÁNA: Otestovali sme reštauráciu Meet Meat v Petržalke

Reštauráciu Meet Meat v Petržalke, asi 10 minút chôdze od zastávky električky na Farského, veľa Bratislavčanov nepozná. Otvorili ju totiž len vlani v decembri, na prízemí novej bytovky, v okolí ktorej je ešte stále stavenisko…

Kde nás nájdete

Šéfkuchár

Lubomír Lovecký

 

Vítam Vás v reštaurácii Meet Meat

        Gastronómia mi učarovala v detstve, keďže má v našej rodine silné korene. A tak nebola iná možnosť, len to začať brať profesionálne. Po ukončení štúdia som pracoval v reštauráciách a hoteloch po celom Slovensku. Ale prvý zlom nastal v hoteli Permon na Podbanskom, kde sa mi otvorili oči a začal som kuchyňu vnímať úplne inak. Ďalšou prácou bol hotel Grandis v Martine, kde som sa stal prvýkrát šéfkuchárom. Nasledovali hotely, reštaurácie a rôzne pracovné pozície. Bol som hladný po skúsenostiach a vedomostiach. 

A ani v hotely Crowne Plaza, ani šéfkuchárčina v hoteli Blue mi nedali to, čo som očakával. Stále mi niečo chýbalo. Preto som vyhľadal toho najlepšieho na Slovensku, ktorým bol a stále je Jaroslav Židek a reštaurácia Camouflage. Tam som mal možnosť variť s viacerými Michelinovskými šéfkuchármi a vidieť, ako to vyzerá v kuchyni kde to myslia s varením naozaj vážne.

Až po tejto skúsenosti som sa znovu vrhol na šéfkuchárčinu, no tentokrát už inak. Reštaurácie Al Faro, Au Cafe, Steak house El Gaucho, Towers boli tie, v ktorých som sa zdokonalil.

Dnes otvárame reštauráciu Meet Meat. Je to jedinečný koncept reštaurácie za ktorým stoja jedineční ľudia. Oslovila ma ich neskutočná energia a motivácia robiť veci čo najlepšie ako sa dá.  A tak sme dali dokopy skvelý tím. Každý deň pracujeme na tom, aby sa z Miesta Meet Meat stala reštaurácia ktorú si Bratislava bude ešte dlho pamätať. Meet Meat je reštaurácia s interiérom plným umenia a o to isté sa snažíme aj tu v kuchyni. Je to pre nás výzva ale aj obrovská radosť. Ideme do toho naplno! 

Tešíme sa na Vás!